Menu Zavrieť

Princíp

PRINCÍP CHUDNUTIA

Úbytok hmotnosti

Pri dodržaní diétneho programu, ktorý Vám individuálne šijeme na mieru pri konzultáciách je možné u zdravých ľudí očakávať úbytok hmotnosti až 5kg za mesiac, čo je podľa odporúčaní odborníkov zdravé chudnutie.

Úbytok hmotnosti je u každého individuálne a najviac nežiaducich kilogramov stratíte v prvej etape chudnutia. Naučíme metabolizmus čerpať zdroj energie, potrebný pre organizmus z vlastných tukových zásob a následkom toho váha klesá stabilizovane 5kg za mesiac.

Čo je ale najpozitívnejšie pre všetkých, že úbytok je len z nebezpečného tuku uloženého na vnútorných orgánoch a z telesného tuku, čo pri klasickej nízkoenergetickej, či pri „overenej“ redukčnej diéte organizmus nedokáže.

Pri diétnom programe Vitadu zo svaloviny neubudne, iba z tukových zásob. Keďže tukové bunky sú objemovo väčšie, v porovnaní so svalovým tkanivom, tak pri úbytok hmotnosti na programe Vitadu to klienti pocítia na konfekčnej veľkosti výrazne a veľmi rýchlo.

Objednajte sa

ČO budete pri diétnom programe jesť?

Pravidelné stravovanie

Dostatok tekutín

Vhodné potraviny

Potraviny s vyváženým obsahom bielkovín

Vitadu sú potraviny s vyváženým obsahom bielkovín, potrebných pre náš organizmus, s veľmi nízkym obsahom tukov a sacharidov a sú určené na redukciu telesnej hmotnosti pri správnom stravovaní počas znižovania hmotnosti, teda pri dodržaní stanoveného diétneho programu Vitadu.

V rámci diétneho programu Vitadu máte k dispozícií širokú škálu chutných jedál, z ktorých si každý vyberie. Medzi jedlá Vitadu patria sladké aj slané príchute. Z tých sladkých sú to napr. ovocné pudingy, lahodné kokteily, jemné čokoládové či vanilkové peny, palacinky, ovsená kaša a aj sladké tyčinky, ktoré sa hodí mať po ruke, ako počas dňa v práci, tak aj na nákupoch v kabelke.

Medzi slanými prípravkami nájdete polievky, omelety, kuskus, tabouleh či dokonca bielkovinový chlebíček. Momentálne máte k dispozícii viac než 40 príchutí zdravých jedál Vitadu.

Úbytok hmotnosti

Je pre vás dieta vhodná?

Je to iba na Vašom rozhodnutí, či sa do proteínovej diéty pustíte. Existuje však len jedna zásadná podmienka a tou je nadváha ci obezita. Ketóza nie je pre naše telo žiadnen neprirodzený stav, je na ňu pripravené, ak sa však stretávate s určitým zdravotným problémom zo zoznamu kontraindikácií, kam patrí napríklad cukrovka, problémy s vnútornými orgánmi, alebo ak ste budúca mamicka, odporúčame sa pozrieť po inom spôsobe chudnutia.

Objednajte sa na odbornú konzultáciu